BİLGİLENDİRME

  • Nakliyat Platformu, olarak siz değerli müşterilerimize 81 şehirde faaliyet göstermekte olan firmaları sizlerle buluşturuyoruz. Dernek platformunda kayıtlı olan firmalar Ulaştırma Bakanlığı onaylı K-3 belgesine sahiptir.
GİRİŞ TİPİ SEÇİNİZ
FİRMA OLARAK GİRİŞ YAPMÜŞTERİ OLARAK GİRİŞ YAP
Evden Eve Nakliyat Derneği Makalesi

Batı Anadolu Derneği, İlan sitesi mantığıyla hareket eden Platform sitemiz bünyesinde barındırdığı firmaları müşterilerine güvenle ulaştırarak rahat bir iletişim kurmaları adına hizmet veriyor.

7/24 sunduğu hizmetlerle ziyaretçi memnuniyetini ön planda tutan firma ileri web teknolojilerini bünyesinde barındıran başarılı platformlardan. Kesintisiz bir hizmet anlayışıyla her ziyaretçisini düşünen ve onların aldatıcı hizmetlerden uzak durabilmesi adına faaliyet gösteren platform ziyaretçilerine verdiği güven ile kısa zamanda adını duyurmayı başarmıştır.

Batı Anadolu Derneği platformu sanal ortam üzerinden güvenilir nakliye firmalarına ulaşabilmenin yollarından yalnızca bir tanesidir. Yaptığı Ar-ge çalışmalarını ziyaretçileri ile paylaşarak firmalar hakkında bir takım bilgiler edinmelerine ve hizmet almalarına yardımcı olur.

Kaliteli, güvenilir bir hizmet almak isteyenlerin tercih edebileceği platform her an hizmetinizde.

Site Haritası | Robots | Humans