BİLGİLENDİRME

  • Nakliyat Platformu, olarak siz değerli müşterilerimize 81 şehirde faaliyet göstermekte olan firmaları sizlerle buluşturuyoruz. Dernek platformunda kayıtlı olan firmalar Ulaştırma Bakanlığı onaylı K-3 belgesine sahiptir.
GİRİŞ TİPİ SEÇİNİZ
FİRMA OLARAK GİRİŞ YAPMÜŞTERİ OLARAK GİRİŞ YAP
Evden Eve Platformu Makalesi

Evden Eve Nakliyat Platformu firmaları içerisinde gerek tecrübesi gerek modern çalışma yöntemleriyle sizlere üstün hizmet sunmak, hem O firmanın prestiji gereği, hemde sizlere vermiş olduğu hizmet neticesinde oluşan doğru ve gerçek karar durumu göz önüne alınarak firma/kuruluş hakkındaki görüşü her zaman ön planda olmalıdır.

Nakliyat işlemi dışarıdan göründüğü kadar zor değil hatta ondan daha zordur. İnanın ki, bu işi artık hemen/hemen herkes bir meslek haline getirmiş ve ortalama % 40 kişiye sorduğumuz zaman mesleğiniz nedir? Şeklinde soru yöneltildiği taktir de alınan yanıt "EVDEN EVECİYİM" şeklinde olmaktadır. Nakliyat, hizmeti Hem taşınan hem taşıyan için uzun bir süreçtir. En önemli unsur ise tamamen KUSURSUZ, RİSKSİZ, MEMNUNİYET odaklı olmalıdır.

Taşınan olarak siz değerli müşterilerimize önerimiz firmayla anlaşmadan önce firmanın taşıma faaliyetlerini incelemeniz ve ortalama bir nakliye fiyatı hakkında bilgi sahibi olmanızdır. Aklınız da oluşan doğru ve kesin karar neticesinden yola çıkarak O firma ile mutlak bir sözleşme imzalamanız hem eşyalarınız hemde kendi adınıza doğru olan bir seçenek olacaktır.

Maddi ve Manevi konuda zarar görmemeniz adına uygulamanız gereken bu prosedürü bir çok firma yapmak zorundadır. Bu zorunluluğu yapmayan firmalar ile iş yapmanızı bizler önermiyor ve tavsiye etmiyoruz.

Kaliteli bir firma mutlaka müşteriye önem vererek, çalışma standartları gereği yapılacak olan iş hakkında büyük bir özen ve titizlik ile sizlere Sigortalı ve Sözleşme metni dahilinde hizmet sunacaktır.

Bu tür firmalar zaten kendilerini her konuda belli etmektedir. Hizmet öncesi sizler den ön ödeme, talep eden hiç bir firmaya kesinlikle güvenmeyiniz. Bu işler öyle basite alınacak, ön ödeme yapılarak hemen oldu bittiye getirilecek kadar önemsiz değildir.

Site Haritası | Robots | Humans