BİLGİLENDİRME

  • Nakliyat Platformu, olarak siz değerli müşterilerimize 81 şehirde faaliyet göstermekte olan firmaları sizlerle buluşturuyoruz. Dernek platformunda kayıtlı olan firmalar Ulaştırma Bakanlığı onaylı K-3 belgesine sahiptir.
GİRİŞ TİPİ SEÇİNİZ
FİRMA OLARAK GİRİŞ YAPMÜŞTERİ OLARAK GİRİŞ YAP
Nakliyat & Taşımacılık Makalesi

Evden Eve Nakliyat, firmalarından hizmet almadan evvel lütfen öncelikle "Batı Anadolu Nakliyeciler Derneği" platform sitemiz üzerinden Müşteri Kaydı oluşturarak Bulunduğunuz il/ilçe güzergah durumuna göre firmaların olduğu ŞEHİRLER sekmesi üzerinden firmaların detaylı olarak Kurumsal bilgilerine ulaşarak bu bilgilerin yanı sıra, firma profillerinde yer alan web site adreslerine bağlantı kurarak firma referanslar kısmına göz atmayı unutmayın.

Bu işlem, akıllar da oluşabilecek soru ve soru işaretlerini bir nebze bile olsa engellemek için sizlere ayrıcalık yaşatacaktır. Bizler, sizlere sunmuş olduğumuz bu Evden Eve Nakliyat hizmetleri konusunda iş bilir kişiler olarak doğru olanı ifade etmek adına birer gönüllü olduğumuzu ifade etmek isteriz.

Amaç her ne olursa olsun, alacağınız hizmet doğru hizmet ile bütün haline gelmelidir ki, Müşteri alacağı hizmette yorum yapmak istediği zaman başta Platform sitemiz dahilinde hizmet aldığı firma hakkında olumlu yorumlar ile O firmanın prestijini etkilemek ve daha kaliteli referanslar almasına olanak sağlamalıdır. Sizlere verilen bu hizmet dahilinde, oluşabilecek her türlü (istek, şikayet, görüş ve diğer öneri) gibi değerlendirmelerinizi lütfen bizlere hiç çekinmeden 7 gün 24 saat olacak şekilde iletiniz.

Tarafımıza iletilen talepler mesai saatleri içerisinde kontrol edilecek ve tarafınıza geri dönüş yapılacak iletmiş olduğunuz konu hakkında detaylı bilgi alınarak şikayetiniz olan firma veya diğer kuruluşlar ile iletişime geçilerek bilgi teyiti yapılarak bu olumlu/olumsuz neticeler doğrultusunda gerekli olan aşamalar platform sitemiz tarafınca yapılacağından hiç bir kuşkunuz olmasın.

Site Haritası | Robots | Humans