BİLGİLENDİRME

  • Nakliyat Platformu, olarak siz değerli müşterilerimize 81 şehirde faaliyet göstermekte olan firmaları sizlerle buluşturuyoruz. Dernek platformunda kayıtlı olan firmalar Ulaştırma Bakanlığı onaylı K-3 belgesine sahiptir.
GİRİŞ TİPİ SEÇİNİZ
FİRMA OLARAK GİRİŞ YAPMÜŞTERİ OLARAK GİRİŞ YAP
Şehiriçi Evden Eve Nakliyat Makalesi

Taşımacılık, çözümleri konusunda profesyonel olmanın boyutu her zaman tartışılmazdır. Taşınacak olan ev, ofis, villa, köşk, yalı, işyeri vb gibi eşyaların sorunsuz olarak adresine ulaştırılması Evden Eve Nakliyat firmasının temel işidir.

Eşyalar da oluşabilecek en küçük dahi zarar firmanın imajını zedelediği gibi aynı zamanda müşterilerine sunmuş olduğu hizmetten'de memnun olarak ayrılmamasına sebebiyet göstermektedir. Taşımacılık, şirketleri her zaman kurumsal taşımacılık imajını koruyarak müşterilerine gerekli taşınma koşullarını önceden bildirmek ve buna göre bir prosedür tablosu hazırlayarak expertiz ekibi dahilinde müşteriden randevu alarak iş günü adres'de olmak zorundadır.

Türkiye'nin her bölgesinde hizmet veren nakliyat firmaları sizlere en uygun fiyatı sunarak, güler yüzlü kaliteli ve profesyonel hizmet ayrıcalığı yaşatmaktadır. Nakliyat, aşamalarında yetkili olan görevliler dışında hiç bir personel taşınacak eşyaya müdahale etmez ve etmemektedir. Eşyalara gelebilecek zarar ve diğer unsurlara dayalı olarak ifade edilir maddi/manevi zararlar tamamen O firmanın sorumluluğu altındadır.

Sigortalı Taşımacılık, hizmeti konusunda talep oluşturmuş olduğunuz firmalar ile taşınacak eşya başında mutlaka karşılıklı bir protokol gereği sözleşme imzalanmalıdır.

Bu sözleşme maddi/manevi her konuda sizlere bir belge olacak şekilde geriye dönecektir. Evden Eve Nakliyat, hizmetinde teknolojik yenilikler ve çözümler sağlayan nakliyat firmaları siz değerli müşterilerine teknolojik çalışmaları yakından takip ederek her vermiş olduğu hizmet hususunda hizmet alanı içerisinde yeni nesil taşıma ve taşınma sistemlerinin kullanılmasıyla artık eşyalarınızın daha güvende olduğunu var sayarak, daha güvenli bir hizmet alabilirsiniz.

Fakat yinede her zaman tedbiri elden bırakmamak adına Sigortalı ve Asansörlü hizmet ayrıcalıklarını yaşamak adına mutlaka sözleşme ile iş yapmayı unutmayınız.

Site Haritası | Robots | Humans