BİLGİLENDİRME

  • Nakliyat Platformu, olarak siz değerli müşterilerimize 81 şehirde faaliyet göstermekte olan firmaları sizlerle buluşturuyoruz. Dernek platformunda kayıtlı olan firmalar Ulaştırma Bakanlığı onaylı K-3 belgesine sahiptir.
GİRİŞ TİPİ SEÇİNİZ
FİRMA OLARAK GİRİŞ YAPMÜŞTERİ OLARAK GİRİŞ YAP
Profesyonel Nakliyat Hizmetleri Makalesi

Evden Eve Nakliyat platformu kurulduğu günden buyana hızla büyüyerek önder lider kuruluşlar arasında yerini almaya devam etmektedir. Batı Anadolu Derneği adı altında hizmet veren firmamız elektronik sanal ortamda insanların kolayca uygun güvenilir firmalardan oluşturmaktadır. Platform üzerinden, sigortalı nakliyat firması bulmanıza olanak sağlıyoruz. Web sitemiz üzerinden firmalara talep gönderebilirsiniz.

VE istediğiniz evden eve nakliyat firması ile sitemiz aracılığı ile görüşüp taşınma işlemlerinizi kolayca sağlayabilirsiniz. Türkiye`deki nakliyat taşımacılık ve kargo firmalarının yer aldığı nakliyat platformu nakliye defteri sitemize siz saygı değer firmaları ve eşya taşıttırcak müşterileri sitemize davet etmekteyiz. Şehir içi Nakliyat, Şehirler Arası Nakliyat hizmeti sunan firmaların firma kayıt işlemi yaptırdıktan sonra firma olarak üye olup güvenilir nakliyat firması yerini alarak iş alımlarını sitemiz üzerinden tamamen ücretsiz yapabilirsiniz.

Sizlere sunmuş olduğumuz bu ayrıcalıklı hizmetin tamamen müşteri odaklı olduğunu unutmamanız gerektiğini ve istek, şikayet ve görüşlerinizi bizlere hiç çekinmeden iletebileceğinizi unutmayınız.

Site Haritası | Robots | Humans