BİLGİLENDİRME

  • Nakliyat Platformu, olarak siz değerli müşterilerimize 81 şehirde faaliyet göstermekte olan firmaları sizlerle buluşturuyoruz. Dernek platformunda kayıtlı olan firmalar Ulaştırma Bakanlığı onaylı K-3 belgesine sahiptir.
GİRİŞ TİPİ SEÇİNİZ
FİRMA OLARAK GİRİŞ YAPMÜŞTERİ OLARAK GİRİŞ YAP
Şehirler Arası Taşımacılık Makalesi

Kurulduğumuz ilk günden itibaren siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmet, güler yüzlü müşteri anlayışı, uygun fiyat garantisi, tamamen uzman ve deneyimli personel ekip'den oluşan Evden Eve Nakliyat ekibi ile sizlere şehirler arası nakliyat, şehiriçi nakliye, sigortalı ve asansörlü taşımacılık hizmeti sunmakta olan firmaları mümkün mertebe sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz.

Amacımız, sizlerin alacağı hizmet'de en ufak bir kusur olmaksızın alınan hizmetin tamamen müşteri anlayışına uygun, bütçe problemi yaşatmadan en iyi şekilde her hangi bir zarar olmaksızın sizlere risksiz taşımacılık hizmetini sunmaktır. Nakliyat hizmeti, günümüz koşullarında en uygun taşıma yöntemi olarak sizlere tanınan Asansörlü Taşımacılık ayrıcalığına dayalı olmak ile beraber uygun fiyatlar dahilinde sizlere verilen hizmet ile bütünleşen bir taşıma işidir.

Teknoloji ve bilim dallarında yaşanan gelişmelerin Evden Eve Nakliyat sektörüne en büyük armağan olarak tanındığını ve bu tür sistemlerin nakliye işlemleri esnasında taşınacak olan eşya ve diğer malzemelerin zarar görmesini engelleyen bir Asansörlü Taşımacılık hizmetidir. Taşınacak olan eşyalarınızın, en kısa süre içerisinde ve en güvenilir bir biçimde yerine taşınması için Asansör kullanan firmaları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Alacağınız hizmet kategorisi her ne olursa olsun eğer ki taşınacak olan eşyalarınıza her hangi bir zarar gelmemesini engellemek istiyorsanız mutlaka Sigortalı Taşımacılık hizmetlerinden faydalanmayı unutmayınız.

Site Haritası | Robots | Humans