BİLGİLENDİRME

  • Nakliyat Platformu, olarak siz değerli müşterilerimize 81 şehirde faaliyet göstermekte olan firmaları sizlerle buluşturuyoruz. Dernek platformunda kayıtlı olan firmalar Ulaştırma Bakanlığı onaylı K-3 belgesine sahiptir.
GİRİŞ TİPİ SEÇİNİZ
FİRMA OLARAK GİRİŞ YAPMÜŞTERİ OLARAK GİRİŞ YAP
Hizmet Sözleşmesi

1. PORTAL KULLANIM KOŞULLARI SÖZLEŞMESİNİN TARAFLARI, KONUSU VE KAPSAMI

1.1. Bu internet sitesini (Kısaca “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” olarak anılacaktır) kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Bu koşulları kabul etmediğiniz taktirde “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI PORTAL”ı kullanmaktan vazgeçiniz. “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” sahibi bu “PORTAL”da yer alan veya alacak olan bilgileri, formları, içeriği, “PORTAL”ı ve “PORTAL” kullanım koşullarını dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

1.2. Bu “PORTAL”ın sahibi Hürriyet Mah. Mehmet Akif Cad. No:74 Kat:1 Daire:1 Şirinyer Buca İzmir adresinde mukim ATASAY NAKLİYAT VE TAŞIMACILIK HİZMETLERİ. (Bundan böyle kısaca “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” olarak anılacaktır. “PORTAL”da sunulan ve işbu sözleşmenin 3. Maddesinde belirtilen hizmetler "KALİTE AJANS TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ BİLİŞİM VE YAZILIM HİZM. SAN. TİC. LTD. ŞTİ." tarafından sağlanmaktadır.

1.3. Bu “PORTAL”’da sunulan hizmetlerden, bedelsiz olarak yararlananlar veya herhangi bir şekilde “PORTAL”a erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır. İşbu sözleşme içinde belirtilen koşulları “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” “KULLANICI”ya herhangi bir ihbarda ve bildirimde bulunmadan dilediği zaman değiştirebilir. Bu değişiklikler periyodik olarak “PORTAL”da yayımlanacak ve yayımlandığı tarihte geçerli olacaktır. “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” tarafından işbu sözleşme hükümlerinde yapılan her değişikliği “PORTAL” hizmetlerinden yararlanan ve “PORTAL”a erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

2. TANIMLAR

2.1. SİTE : “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” tarafından belirlenen çerçeve içersinde çeşitli hizmetlerin ve içeriklerin sunulduğu çevrimiçi (on-line) ortamdan www.batianadolunakliyecilerdernegi.org.tr ana alan adından ve bu alan adına bağlı alt alan adlarından erişimi mümkün olan internet sitesi.

2.2. KULLANICI : “PORTAL”a ve/veya “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI VERİTABANI”na çevrimiçi (on-line) ortamdan erişen her gerçek ve tüzel kişi.

2.3. LİNK : “PORTAL” üzerinden “PORTAL” içerisine veya bir başka internet sitesine, dosyalara, içeriğe veya başka bir internet sitesinden “PORTAL”a, dosyalara ve içeriğe erişimi mümkün kılan bağlantı.

2.4. İÇERİK : “PORTAL”dan yayınlanan veya erişimi mümkün olan her türlü bilgi, yazı, dosya, resim, video, rakam v.b görsel, yazınsal ve işitsel imgeler.

2.5. “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI ARAYÜZÜ” : Başta “ÜYE”ler tarafından oluşturulan içeriğin “KULLANICILAR” tarafından görüntülenebilmesi ve “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI VERİTABANI”ından sorgulanabilmesi amacıyla “KULLANICILAR” tarafından kullanılan; 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında korunan ve tüm fikri hakları “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”na ait olan tasarımlar içerisinde “PORTAL” üzerinden yapılabilecek her türlü işlemin gerçekleştirilmesi için bilgisayar programına komut veren internet sayfaları.

2.6. BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI VERİTABANI : “PORTAL” dahilinden erişilen içeriklerin depolandığı, tasnif edildiği, sorgulanabildiği ve erişilebildiği “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”na ait olan 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince korunan veritabanı.

2.7. “ÜYE” : “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” tarafından sunulan özel nitelikli hizmetlerden, “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” tarafından “PORTAL” üzerinde tanımlanan “ÜYE”lik sürecini tamamlayarak; “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”nın elektronik ortamda verdiği onay neticesinde yararlanan ve bu hizmetlere özel olarak hazırlanmış sözleşmeleri “ÜYE”lik kayıt süreci içerisinde verdiği elektronik onayla kabul eden her gerçek ve/veya tüzel kişi “KULLANICI”.

3. BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI HİZMETLERİ

3.1. “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”, “ÜYE”ler tarafından “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI VERİTABANI”na yüklenen içeriklerin “KULLANICILAR” tarafından “PORTAL” üzerindeki arayüzler kullanılmak suretiyle “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI VERİTABANI” üzerinden sorgulanabilmesini ve “PORTAL” üzerinden “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”na ait arayüzler tarafından görüntülenebilmesini temin etmektedir.

3.2. “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” ilgili hizmete ilişkin “PORTAL” içerisinde yapılan açıklamalar çerçevesinde “ÜYE”lerine; – Ücretsiz üye olabilme,
– Taşınma bilgilerini ve kişisel bilgilerini yükleyebilme
– Karşılıklı taşınmaya uygun olabileceklerini sorgulayabilme
– Karşılıklı taşınmak için evdeneve nakliye firmalarından çevrimiçi ortamda fiyat teklifi alma
– Taşıma bedelini anlaşmalı bankaların Sanal POS uygulamalarından faydalanarak kredi kartı ile taksitli veya tek çekim olarak ya da EFT/HAVALE ile ödeme gibi işlemleri “PORTAL” dahilinde yapabilecekleri ortamı sunmaktadır.

3.3. ” BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI “, “ÜYELİK SÖZLEŞMESİ” nde belirtilen ve ilgili hizmete ilişkin “PORTAL” içerisinde yapılan açıklamalar çerçevesinde “ÜYE” lerine, “PORTAL” içerisinde “KULLANICILAR”ın “ÜYE”lerin ilanlara daha kolay ulaşabilmelerini sağlamak üzere ilanların görüntülenmesini önceliklendiren çeşitli tiplerde listeleme hizmetleri vermektedir.

3.4. “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”, “ÜYE”lerine “PORTAL” dahilinde gerçekleştirdikleri işlemlere, beğenilerine yönelik “PORTAL” içerisindeki hareketlere ve kendilerine ait olan ilanlara ilişkin diğer “ÜYE” ve “KULLANICI”ların görüntüleme sayılarına yönelik çeşitli kategoriler altında raporlama hizmetlerini sunmaktadır.

3.5. “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” tarafından verilen hizmetler yukarıdaki maddelerde belirtilenlerle sınırlı değildir. Yukarıda sayılan hizmetler “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” tarafından sunulan temel hizmetler olup bu hizmetlere yeni hizmetlerin eklenmesi, yukarıda belirtilen hizmetlerin kapsam ve sunulma koşullarının değiştirilmesi tamamen “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”nın yetkisi dahilindedir. “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” bu yetkisini herhangi bir bildirimde bulunmadan tek taraflı olarak dilediği biçimde kullanabilir.

4. BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI PORTALI KULLANIMINA İLİŞKİN KOŞULLAR VE YÜKÜMLÜLÜKLER

4.1. “KULLANICI” lar, SİTE’ de işlem yapabilmek için istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bildirmekle yükümlüdürler.

4.2. “KULLANICI” lar yalnızca hukuka uygun amaçlarla “PORTAL” üzerinde işlem yapabilirler. “KULLANICILAR”ın ve “ÜYE”lerin, “PORTAL” dahilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir.

4.3. “PORTAL”, “ÜYE”ler tarafından “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI VERİTABANI”na yüklenen “İÇERİK”lerin “KULLANICI”lar tarafından görüntülenmesi esasıyla çalışmaktadır. “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”, “KULLANCI”lar tarafından görüntülenen “İÇERİK”lerin hiçbir koşulda doğruluğunu, güvenliğini ve hukuka uygunluğunu garanti etmemekte; bu “İÇERİK”ler dolayısıyla hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

4.4. “KULLANICI”, “PORTAL” dahilinde bulunan her türlü resimleri, metinleri, görsel ve işitsel imgeleri, video klipleri, dosyaları, veritabanlarını, katalogları ve listeleri çoğaltmayacağı, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

4.5. “PORTAL” dahilinde üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerden; “ÜYE”ler tarafından oluşturulan ilanlardan ve “İÇERİK”lerden dolayı “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”nın, işbirliği içinde bulunduğu kurumların, “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” çalışanlarının, şubelerinin ve yöneticilerinin sorumluluğu bulunmamaktadır.

4.6. “KULLANICI”lar ve/veya “ÜYE”ler, “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”na “PORTAL” dahilinde kendileri tarafından sağlanan bilgilerin ve içeriklerin doğru ve hukuka uygun olduğunu kabul ve taahhüt etmektedirler. “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”, “KULLANICI”lar ve/vaya “ÜYE”ler tarafından “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”na iletilen veya “PORTAL” üzerinden kendileri tarafından yüklenen, değiştirilen ve sağlanan bilgilerin ve içeriklerin doğruluğunu araştırma; bu bilgi ve içeriklerin güvenli, doğru ve hukuka uygun olduğunu taahhüt ve garanti etmekle yükümlü ve sorumlu değildir.

4.7. “KULLANICI”lar ve “ÜYE”ler, “PORTAL” dahilinde Türk Ticaret Kanunu hükümleri uyarınca haksız rekabete yol açacak faaliyetlerde bulunmayacağını, “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”’ın ve üçüncü kişilerin şahsi ve ticari itibarını sarsacak, kişilik haklarına tecavüz ve teşebbüs edecek fiilleri gerçekleştirmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

4.8. “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”, “PORTAL” dahilinde erişilen “İÇERİK”leri her zaman değiştirebilme hakkını saklı tutmaktadır. “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”, bu hakkını hiçbir bildirimde ve önel vermeden yapabilecektir.

4.9. “KULLANICI” lar ve/veya “ÜYE” ler, “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” ın talep ettiği değişiklik ve/veya düzeltmeleri ivedi olarak yerine getirmek zorundadırlar. “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” tarafından talep edilen değişiklik ve/veya düzeltme istekleri gerekli görüldüğü takdirde “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” tarafından yapılabilir. “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” tarafından talep edilen değişiklik ve/veya düzeltme taleplerinin, “KULLANICI”lar ve/veya “ÜYE”ler tarafından zamanında yerine getirilmemesi sebebiyle doğan veya doğabilecek zararların, hukuki ve cezai sorumlulukları tamamen talebin yöneltildiği “KULLANICI” ve/veya “ÜYE”ye aittir.

4.10. “KULLANICI”lar, “PORTAL” dahilinde eriştikleri bilgileri yalnızca ifşa ettiği amaçlara uygun olarak kullanmakla yükümlüdür.

4.11. “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”, 5651 Sayılı ( İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun) Yasa uyarınca “Yer Sağlayıcısı”dır ve bu konuda Telekomünikasyon Kurumu İletişim Başkanlığı’ndan ilgili emredici mevzuat uyarınca “Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesi” almıştır. “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”, 5651 Sayılı Yasa ve ilgili mevzuat uyarınca “Yer Sağlayıcı”lara getirilen yükümlülüklere uymak amacıyla “KULLANICI”ların “PORTAL” üzerinde gerçekleştirdikleri işlemlere ilişkin ilgili mevzuatta belirtilen nitelikteki kayıtları yasal süresi içinde kayıt altına almakta ve saklamaktadır.

4.12. ” BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”, 5651 Sayılı Yasa uyarınca “Yer Sağlayıcı” olması nedeniyle ilgili yasanın 5. Maddesinde belirtilen yükümlülüklere tam ve eksiksiz olarak uymakla mükelleftir.

4.13. “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”, “PORTAL”’ üzerinden “KULLANICILAR” ve/ veya “ÜYE”ler tarafından kendisine iletilen bilgileri “Gizlilik Politikası” ve “ÜYELİK SÖZLEŞME”leri hükümleri doğrultusunda kullanabilir, ifşa edebilir, bu bilgileri işleyebilir, paylaşabilir, bir veritabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir. “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” aynı zamanda; kullanıcı veya ziyaret edenin kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefonu, İnternet Protokolü (IP) adresi, “PORTAL”ın hangi bölümlerini ziyaret ettiği, alan ismi (domain) tipi, tarayıcı (browser) tipi, tarih ve saat gibi bilgileri de istatistiki değerlendirme ve kişiye yönelik hizmetler sunma gibi amaçlarla kullanabilir.

4.14. “PORTAL” üzerinden erişilen ve/veya görüntülenen içeriği elde etmek maksadıyla “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI VERİTABANI”ndan bilgi çekmek yasaktır. Bu yasağa uymayarak “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI VERİTABANI”ndan yoğun şekilde bilgi çeken kişiler T.C.K. Mad. 243 (1)’deki bilişim sistemine yetkisiz giriş yapmış olduğu varsayılarak BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI tarafından haklarında cezai kovuşturma başlatılacaktır.

4.15. “PORTAL” üzerinden erişilen ve/veya görüntülenen içeriğin depolandığı veritabanına yalnızca ilgili içeriklerin görüntülenmesi amacıyla ve/veya “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”in yazılı olarak izin verdiği kullanım koşulları çerçevesinde üçüncü kişilerce erişilmesi hukuka uygundur. Bunun dışındaki yapılan erişimler hukuka aykırı olup; “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI’nın gerekli talep, dava ve takip hakları saklıdır.

4.16. ”PORTAL” üzerinden erişilen ve/veya görüntülenen her türlü “İÇERİK”in “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI’ınn yazılı rızası olmadan üçüncü kişilerce “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI sitesi dışında başta internet olmak üzere herhangi bir iletişim ortamında görüntülenmesi yasaktır. Bu kuralın ihlali durumuna ilişkin “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI’’nın tüm hukuki ve cezai başvuru hakları saklıdır.

4.17. ’’ KULLANICILAR’’ taşıma bedelini ödedikleri günü gelmemiş taşınma işlemlerinden herhangi bir sebeple vazgeçtikleri durumda; karşılıklı taşınacakları 3. kişileri, taşıma işlemini gerçekleştirecek evden eve nakliye firmalarını ve de SİTE’ yi mağdur edeceklerinden, ödedikleri taşıma bedeli üzerinden % 25 net kesinti yapıldıktan sonra kalan ücret iade edilir.

4.18. ’’ KULLANICILAR’’, ‘’PORTAL’’ üzerinden yapılan ödemelerde, bankacılık mevzuatı gereği oluşan komisyonları, vade farklarını ve sigorta bedellerini ödemeyi kabul beyan ve taahhüt ederler.

5. FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

Bu “PORTAL” dahilinde erişilen veya hukuka uygun olarak kullanıcılar tarafından sağlanan bilgiler ve bu “PORTAL”ın (sınırlı olmamak kaydıyla “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI VERİTABANI”, “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI ARAYÜZÜ”, tasarım, metin, imge, html kodu ve diğer kodlar) tüm elemanları (Hepsi birden “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”nın telif haklarına tabi çalışmaları olarak anılacaktır) “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”‘na ait ve/veya “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” tarafından lisans altına alınmıştır. “KULLANICI”lar, “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” hizmetlerini, “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” bilgilerini ve “”BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”’nın telif haklarına tabi çalışmalarını yeniden satmak, işlemek, paylaşmak, dağıtmak, sergilemek veya başkasının “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”nın hizmetlerine erişmesi veya kullanmasına izin vermek hakkına sahip değildirler. Kullanıcılar; İşbu “Site Kullanım Koşulları” dahilinde “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” tarafından sarahaten izin verilen durumlar haricinde, “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”nın telif haklarına tabi çalışmalarını çoğaltamaz, işleyemez, dağıtamaz veya bunlardan türemiş çalışmalar yapamaz veya hazırlayamaz. İşbu “Portal Kullanım Koşulları” dahilinde “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” tarafından sarahaten yetki verilmediği hallerde “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”; “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” hizmetleri, “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” bilgileri, “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” telif haklarına tabi çalışmaları, “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” ticari markaları, “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” ticari görünümü veya bu site vasıtasıyla sağladığı başkaca varlık ve bilgilere yönelik tüm haklarını saklı tutmaktadır.

6. PORTAL KULLANIM KOŞULLARINDA DEĞİŞİKLİKLER

“BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”, tamamen kendi takdirine bağlı olarak işbu “Portal Kullanım Koşulları”nı herhangi bir zamanda “PORTAL”’da ilan ederek değiştirebilir. İşbu “Portal Kullanım Koşulları”nın değişen hükümleri, ilan edildikleri tarihte geçerlilik kazanacaktır. “ÜYE” ve/veya “KULLANICILAR” BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI’nın herhangi bir zamanda tek taraflı olarak değişiklik yapma hakkını kabul ve/veya taahhüt eder. İşbu “Portal Kullanım Koşulları” kullanıcının tek taraflı beyanları ile değiştirilemez.

7. MÜCBİR SEBEPLER

Hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” işbu “Portal Kullanım Koşulları”, gizlilik politikası ve “ÜYELİK SÖZLEŞME”sin den kaynaklı şartların herhangi birini geç ifa etme veya ifa etmeme nedeniyle yükümlü değildir. Bu ve bunun gibi durumlar, “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” açısından herhangi bir ad altında, gecikme, ifa etmeme, temerrüt olarak kabul edilmeyecek ve bu durumlar için “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”nın herhangi bir tazminat vs. yükümlülüğü doğmayacaktır. “Mücbir sebep” terimi, üyenin makul kontrolü haricinde ve önleyemediği olaylar olarak yorumlanacaktır. Bunlarla sınırlı olmamak koşuluyla, doğal afet, isyan, savaş, grev, iletişim sorunları, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi ve kötü hava koşulları gibi durumlar mücbir sebep olaylarına dahildir.

8. UYGULANACAK HUKUK VE YETKİ

İşbu “Portal Kullanım Koşulları” uygulanmasında, yorumlanmasında ve bu “Portal Kullanım Koşulları” dahilinde doğan hukuki ilişkilerin yönetiminde yabancılık unsuru bulunması durumunda Türk kanunlar ihtilafı kuralları hariç olmak üzere Türk Hukuku uygulanacaktır. İşbu sözleşmeden dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde İzmir Mahkemeleri (Merkez) ve İcra Daireleri yetkilidir.

9. YÜRÜRLÜLÜK ve KABUL

İşbu “Portal Kullanım Koşulları” “BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI” tarafından “PORTAL” içersinde ilan edildiği tarihte yürürlük kazanır. “KULLANICI”lar ve “ÜYE”ler, işbu sözleşme hükümlerini “PORTAL”ı kullanmakla kabul etmiş olmaktadırlar. “”BATI ANADOLU NAKLİYECİLER DERNEĞİ PORTALI”, dilediği zaman iş bu sözleşme hükümlerinde değişikliğe gidebilir ve bu değişiklikler sürüm (versiyon) numarası ve değişiklik tarihi belirtilerek “PORTAL” üzerinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

Site Haritası | Robots | Humans