BİLGİLENDİRME

  • Nakliyat Platformu, olarak siz değerli müşterilerimize 81 şehirde faaliyet göstermekte olan firmaları sizlerle buluşturuyoruz. Dernek platformunda kayıtlı olan firmalar Ulaştırma Bakanlığı onaylı K-3 belgesine sahiptir.
GİRİŞ TİPİ SEÇİNİZ
FİRMA OLARAK GİRİŞ YAPMÜŞTERİ OLARAK GİRİŞ YAP
Gizlilik Politikası

www.batianadolunakliyecilerdernegi.org.tr adı altında yayın yapmakta olan web sitesi (kısaca Batı Anadolu Nak Der olarak anılacaktır) Tüm telif ve diğer hakları saklı tutulmaktadır. Yasal ve adli merciler’de yetkili şirket anılacaktır.

Batı Anadolu Nakliyeciler Derneği'nin kullanıcıların kişisel bilgilerini tutmaktaki amacı sadece www.batianadolunakliyecilerdernegi.org.tr ‘de tanımlanmış olan kendi faaliyetlerini gerçekleştirmekten ibarettir.

Batı Anadolu Nakliyeciler Derneği, kullanıcıların www.nakliyedefteri.net sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, gizlilik politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi kapsamakta olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

Batı Anadolu Nakliyeciler Derneği, iş bu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir üçüncü kişi veya kurumalara açıklamayacaktır. Batı Anadolu Nakliyeciler Derneği, kişisel bilgileri kendi içinde müşteri profilini belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecektir.

Batı Anadolu Nakliyeciler Derneği, kişisel bilgileri gizli tutmaya azami özeni göstermeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilgilerin tamamen veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü kişilere açıklanmasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Batı Anadolu Nakliyeciler Derneği, iş bu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.nakliyedefteri.net sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir.

Batı Anadolu Nakliyeciler Derneği 'nin değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri www.nakliyedefteri.net sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

Site Haritası | Robots | Humans